Centrum pro rodinu Šumperk

K hlavním cílům Centra  pro rodinu Šumperk  patří  vnášet do společnosti  morální, duchovní a kulturní hodnoty k upevnění a prohloubení manželství a rodiny jako základu zdravé společnosti; v tomto duchu chce prohlubovat tyto hodnoty hlavně zajištěním vhodných programů a aktivit  pro děti a mládež s vizí, budou-li k tomu vhodné podmínky, založit křesťanskou základní školu.

Posláním CPR Šumperk je zejména připravovat plnohodnotné aktivity – besedy, přednášky, svědectví, tvořivé aktivity, sportovní a divadelní nabídky aj.  k prožívání volného času pro všechny věkové kategorie  – předškolní děti, školní děti, mládež, manžele a seniory, osoby s handicapem – a pomáhat manželům (rodičům, osamělým rodičům) v prevenci i zvládání možných krizových stavů. K dalším prioritám patří poskytovat vzdělání (pořádáním různých kurzů, seminářů, školení) zprostředkovávat a nabízet poradenské služby a organizovat akce s duchovním zaměřením. 

Centrum pro rodinu Šumperk bylo 18.12.2008 zaregistrováno   MV jako občanské sdružení.

Úřední hodiny Centra pro rodinu Šumperk o.s.:
/Kostelní náměstí 4, Šumperk/

Pondělí: 9.30 – 10.30

Čtvrtek:  9.30 – 10.30

(dále po telefonické domluvě)

 

Adresa:

Centrum pro rodinu Šumperk o.s

M.R. Štefánika 26,

787 01 Šumperk

IČO: 265 74 608; TEL: 731 402 395

http://www.cprsumperk.estranky.cz/

 

Akce:  MAŠKARNÍ BÁL – který se uskuteční 12. 2. 2012 v 15.00 hod na farním středisku.

Maškarníbál – ke stažení zde – 2012 <—

 

Na co Vás aktuálně zveme…:-)

 

Sestra smrt aneb Doprovázení ke smrti

24. 2. 2012

Zzveme všechny zájemce na přednášku Sestra smrt aneb Jak doprovázet umírající. Setkání se uskuteční v pátek 24. února v 19.00 na farním středisku, téma přednese Marie Sovadinová,.zdravotní sestra.

——————————————————————————————————————————————————–

Sobotní hudebně a výtvarně dramatická dílna pro děti a rodiče 18.února

18. 2. 2012

Srdečně zveme maminky a děti od 5 do 11 let na další  výtvarně a hudebně dramatickou dílnu souvislou s lidovými a křesťanskými svátky a tradicemi. Opět se sejdeme  na farním středisku od 9.00 do 11.00. Neváhjte a přijďte, předchozí dvě setkání měla měla velký úspěch. Téma setkání bude i nyní záměrně utajeno, protože se ho děti budou snažit během tvořivého a zážitkového setkání uhodnout.

————————————————————————————————————————————————————

Maškarní bál pro děti 12. února

12. 2. 2012

Děti, rodiče, babičky, dědečky zveme na tradiční maškarní bál, který se uskuteční v prostorách farního střediska. Vstup pro děti je povolen pouze v maskách. Po splnění úkolů u jednotlivých zastavení, která budou letos  v duchu lesního světa, bude společné představování masek a veselý závěrečný rej. Vstupné na akci 25 Kč. Začínáme v 15:OO.

————————————————————————————————————————————————————-

Poradenství pro všechny, kteří se ocitli v obtížných situacích

31. 1. 2012

Tak jako minulý rok, i letos nabízíme poradenské služby pro všechny, kteří prožívají pocity osamění, vyhoření, prožívají tíživé rodinné situace (rozvod, smrt partenra, nezaměstnanost,nemoc). Po celý den bude pro Vás k dispozici Bc. Marcela Řezníčková z Centra pro rodinu v Olomouci.

————————————————————————————————————————————————————-

Zimní smaltování

27. 1. 2012

První z tvořivých dílen v tomto roce bude ve znamení smaltování. Jednoduchou technikou získáte ozdoby  (přívesky, náušnice aj.)s nápaditým a originálním  designem. Tvoření se bude konat v pátek 27. 1. 2012 v 20.00 – po přednášce MSKA –  na farním středisku. Vstupné 25 Kč.Srdečně zveme.

————————————————————————————————————————————————————

Masáže šíje a zad každé pondělí

3. 10. 2011

Od nového školního roku 2011/2012 budou na farním středisku pokračovat masáže. Namasírovat záda, šíji, popř. po domluvě i končetiny či obličej, si můžete přijít každé pondělí od 16.30 do 18.30. Masáže jsou po půl hodině, cena jedné rehabilitace je 40 Kč pro důchodce, 60 Kč pro ostatní. Masáže provádí Ing. Stanislava Táborská. Je nutné se objednat předem, a to na tel. čísle 731 402 395. ZAČÍNÁME 3.ŘÍJNA 2011!!

————————————————————————————————————————————————————-

Zveme vás do Divaklubu

14. 9. 2011

Jste doma dopoledne? Máte rádi společné sdílení? Je Vám blízké divadlo? Jestli ano, tak se přijďte podívat za námi do divaklubu! Pokračujeme ve svém scházení i od nového roku. 2012!

————————————————————————————————————————————————————-

Cvičení s rehabilitačními prvky každou středu

14. 9. 2011

Srdečně zveme všechny ženy, které si rády zacvičí, na cvičení s rehabilitačními prvky, které nabízíme i ve školním roce 2011/2012. Cvičení se koná ve stejnou dobu jak minulý rok, a to každou středu od 16. 30, trvá hodinu, cena jedné lekce je 25 Kč. Povede Vás zkušená lektorka Ing. Marie Vychopeňová. ZAČÍNÁME  14. .ZÁŘÍ 2011!parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet tn pas cher moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet moschino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet valentino outlet cheap nfl jerseys moschino outlet online stone island outlet pandora outlet